Paskiem po oczach, czyli raport z Polski

Droga Anno,
wiem że bujasz gdzieś w obłokach i nie masz dostępu do informacji o tym, co się dzieje w naszym kraju. Nie jest dobrze.

Zjednoczona prawica przywraca w Polsce elementarne zasady sprawiedliwości, ale niestety opozycja zapowiada łamanie prawa i próbuje zorganizować pucz przeciwko demokratycznie wybranej władzy. Michnik i Balcerowicz są twarzami tej próby zablokowania reformy wymiaru sprawiedliwości. Twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa są (też) obrońcy pedofilów i alimenciarzy.

A prawda jest taka, że ta uchwalona reforma Sądu Najwyższego to symboliczny koniec postkomunizmu w Polsce, zrozumiałe więc że niezadowoleni z tego protestują. To także dowód, że Prawo i Sprawiedliwość spełnia przedwyborcze obietnice.

Reforma Sądu Najwyższego ma wyeliminować korupcję i nadużycia, ale Rzecznik Praw Obywatelskich jest jej przeciwny. Przeciwny reformie Sądu Najwyższego, która ma wyeliminować korupcję i nadużycia, jest także przewodniczący KRS. Nie inaczej jest z M. Gersdorf, ona też jest przeciwna reformie Sądu Najwyższego, która ma wyeliminować korupcję i nadużycia, w dodatku prezes Gersdorf podważa mandat demokratycznie wybranej władzy. Reformie Sądu Najwyższego, która ma wyeliminować korupcję i nadużycia, przeciwna jest także opozycja. Nie wiem kto jeszcze jest przeciwny reformie Sądu Najwyższego, która ma wyeliminować korupcję i nadużycia, ale na pewno ich nie brakuje.

Platforma Obywatelska jest niezadowolona ze wzrostu znaczenia Polski na świecie. Zapowiedzi opozycyjnych bojówkarzy są szokujące, to co widzimy na ulicach to po prostu pokaz agresji ze strony opozycji. Do tego przyjaciele Sorosa radzą, jak obalić polski rząd. Co więcej, media komercyjne walczą z rządem bardziej niż opozycja.

Po co to wszystko? Cóż, uliczna rewolta jest tak naprawdę sposobem na sprowadzenie do Polski islamskich imigrantów.

Na szczęście jest trochę nadziei – po pierwsze, słaba frekwencja przed Sejmem pomimo nawoływań Grzegorza Schetyny do puczu. Po drugie, wczoraj kot prezesa twardo stawił czoła zwolennikom opozycji. Prawda jest taka, że: agresja i chamstwo, tyle zapamiętamy z manifestacji przed Sejmem.

Anno, jeśli nic z tego nie rozumiesz, nie przejmuj się. Ja też nie. 

Twoja B.

 

26908-britney-spears-wtf-dafuq-face-o5db

PS. Nie mam przyjaciółki Anny, a właściwie wszystko to co wyżej – wydarzyło się w odcinkach na paskach TVP. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s